Hämeen piirin laituripilkit 10.10.21 Tampere Naistenlahti

Kuka voitti ja paljonko sai?

Valvojat: Harri, Jarski, Olli

kalju
Viestit: 93
Liittynyt: Pe Kesä 17, 2011 5:09 pm
Paikkakunta: toijala

Hämeen piirin laituripilkit 10.10.21 Tampere Naistenlahti

Viesti Kirjoittaja kalju »

Miehet:
1. Miikka Ahonen TSK 610
2. Henrik Silfver Kangasalan KV 465
3. Tommi Musturi Oriveden onkijat 385
4. Pasi Ahonen TSK 365
5. Tomi Etelä-Aho Lapuan seudun UK 330
6. Marko Helin TSK 280
7. Ismo Joensuu Parkanon UK 225
8. Jouko Näppinen TSK 200
9. Kari Nilosaari Parkanon UK 130
10. Eero Peltomaa Parkanon UK 40

Naiset:
1. Tarja Huhtala Lakeuden UK 235
2. Jenni Helin TSK 220
3. Arja Kuosmanen Parkanon UK 145
4. Tarja Lahtinen Parkanon UK 40
4. Virpi Nilosaari Parkanon UK 40

Nuoret 12v:
1. Samu Auvinen FKV 85
2. Akseli Mattila Oriveden onkijat 50

Naisveteraanit:
1. Sirkku Nyman Tre Kalamiehet 570
2. Mirja Soukko LPM 390
3. Helena Villenius LPM 330
4. Terttu Kota-aho Tre Kalamiehet 310
5. Ritva Hakkola HaUK 295
6. Irene Siitonen Oriveden onkijat 235
7. Maire Laine HaUK 175
8. Airi Rodziewicz TSK 150
9. Ansu Silmonen Virtain pilkkijät 140
9. Irma Kahilainen LPM 140
11. Vuokko Tuominen Virtain pilkkijät 130
12. Marja-Leena Kuosmanen Parkanon UK 100
12. Sirpa Mansikkamäki Kangasalan KV 100
14. Maritta Luuppala FKV 65
15. Pirjo Kurikkaoja FKV 40

Miesveteraanit:
1. Jorma Nyman Tre Kalamiehet 575
2. Rainer Kahilainen LPM 445
3. Esko Ilvonen FKV 390
4. Veini Honkanen LPM 335
5. Matti Helin TSK 315
6. Arto Huurre TSK 310
7. Asko A Rantanen HaUK 245
8. Kenneth Tuominen TSK 225
9. Raimo Tuominen Virtain pilkkijät 220
10. Esko Tamminen FKV 215
10. Arto Mikkola Parkanon UK 215
12. Antti Käpynen LPM 175
13. Seppo Laine HaUK 170
14. Osmo Virtanen HaUK 160
15. Pertti Peltola FKV 145
16. Pertti Koskinen HaUK 140
16. Kari Järvinen Virtain pilkkijät 140
18. Armas Ruokolainen LPM 135
19. Arto Esko Parkanon UK 130
20. Hannu Mäkisalo HaUK 125
21. Erkki Siitonen Oriveden onkijat 115
22. Mauno Suhonen LPM 105
22. Kauno Kota-aho Tre Kalamiehet 105
24. Matti Paavilainen Parkanon UK 90
25. Markku Helin TSK 85
26. Heikki Villenius LPM 80
27. Jouko Ahonen TSK 70
28. Pekka Taskila TSK 55
29. Aarne Peltola Tre Kalamiehet 40
30. Tuomo Mäkelä Oriveden onkijat 30
31. Taisto Palomäki HaUK 15

Joukkueet:
Miehet:
1. TSK (Helin, Ahonen, Näppinen) 845
2. Parkanon UK (Nilosaari, Joensuu, Peltomaa) 395

Naiset:
1. Tre Kalamiehet (Kota-aho, Nyman) 880
2. LPM 1 ( Kahilainen, Villenius) 470
3. HaUK 1 (Laine, Hakkola) 470
4. TSK 1 (Rodziewicz, Helin) 370
5. Virtain pilkkijät (Tuominen, Silmonen) 270
6. Parkanon UK 2 (Kuosmanen, Kuosmanen) 245
7. FKV 1 (Luuppala, Kurikkaoja) 105
8. Parkanon UK 1 (Nilosaari, Lahtinen) 80

Miesveteraanit:
1. LPM 1 (Honkanen, Kahilainen, Käpynen) 955
2. TSK 1 (Huurre, Tuominen, Helin) 850
3. FKV 1 (Peltola, Ilvonen, Tamminen) 750
4. Tre Kalamiehet (Kota-aho, Peltola, Nyman) 720
5. HaUK 1 (Laine, Mäkisalo, Virtanen) 455
6. Parkanon UK 1 (Paavilainen, Esko, Mikkola) 435
7. HaUK 2 ( Koskinen, Rantanen, Palomäki) 400
8. LPM 2 (Ruokolainen, Villenius, Suhonen) 320
9. TSK 2 (Ahonen, Taskila, Helin) 210
mhelin